Shadow Life

Anime Role Play and more than that

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Keiko

Data de înscriere : 11/11/2009

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 9:32 pm

Se stramba putin,apoi incepu sa rada,atintindusi privirea asupra uneia dintre boxe,inchizanduse pana sus cu fermoarul de la hanorac.
-Hmmmm...cat este ceasul?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Kahuro Nise

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 9:34 pm

-Aproape miezul noptii
Spun eu privind ceasul de la telefon
Sus In jos
Keiko

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 9:35 pm

-Hmmm...cred ca ar cam trebui sa plec.Si asa daca mai stau mult o sa mai apara si mai multi idioti pana cand o sa ajung sa ma culc.
Isi duse mana la barbie,apoi ii dadu cativa bani barmanului,oprinduse din ras.
Sus In jos
Kahuro Nise

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 9:38 pm

-AM s ate conduc
Spun eu in timp ce mi-am platit consumatia si pe a fetei,dandu-i bani ei inapoi
Sus In jos
Keiko

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 9:39 pm

-Hey..Nu'i nevoie!
Spuse putin cam mirata de gestul baiatului,intinzandui banii pe care dabia ii daduse,inapoi,scuturandusi capul i nsemn negativ.
-Eu mi-am platit consumatia.Nu mai este nevoie!
Sus In jos
Kahuro Nise

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 9:41 pm

-Este cinstea mea
Spun eu luandu-mi pe mine geaca neagra din fas
Sus In jos
Keiko

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 9:43 pm

-Eu tot nu accept!
Ii scoase limba,apoi o lua inaintea baiatului,zambind larg iesind in scurt timp din club.
Sus In jos
Kahuro Nise

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 9:51 pm

Eram in spatele ei,tinandu-mi mainile in buzunarele pantalonilor,urmand-o
Sus In jos
Keiko

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 9:52 pm

privi drept inainte,inaintand usor pana cand incepu incet ploaia,tragandusi mai bine gluga pe cap.
Sus In jos
Kahuro Nise

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 9:53 pm

Stiind ca va ploua,aveam o umbrela la mine.Am deschis umbrela stand langa fata ca sa o acopere si pe ea
Sus In jos
Keiko

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 9:55 pm

-Hmmm..mersi..
Privi in sus,spre umbrela care incerca sa o acoperea si pe ea si pe blond.Privi in fata,pana cand observa bloxcul.Intra rapid in scara,apoi urca scarile,lasandul pe baait in urma,in timp ce'si dadu gluga jos din cap.
Sus In jos
Kahuro Nise

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 9:57 pm

Nu am mai urcat.Stiind ca a ajuns in siguranta m-am intors dand sa plec
Sus In jos
Keiko

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 9:57 pm

"Hmmm..ceva nu e in regula."
Privi in jos,in timp ce cateva suvite ii acopereau fata.
-Hey!Nu mai vi?
Sus In jos
Kahuro Nise

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 9:59 pm

-Nu,nu vreau sa deranjez.Am s aplec acum.Noapte buna
Sus In jos
Keiko

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 10:00 pm

-Prietenii nu deranjeaza niciodata,nu fi prostut!
Rase incet,privind ceva timp ecranul telefonului sau.
Sus In jos
Kahuro Nise

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 10:02 pm

-Multumesc de oferta insa sunt obosit.Vreau sa fac un dus si sa ma culc
Sus In jos
Keiko

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 10:04 pm

-Ummm..cum spui tu..
Se intoarse cu fata spre usa sa,apoi descuie incet,deschizando larg,aruncandusi apoi cheile pe pat.Se aseza pe jos luandusi apoi chitara,stand intr-unul dintre colturile camerei.Se ghemui vrand parca sa se faca mai mica,apoi incepu sa cante,plimbandusi degetele pe corzile chitarii.
Sus In jos
Kahuro Nise

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 10:10 pm

In scurt timp am ajuns si eu acasa.Am deschis usa aruncandu-mi haina pe pat,luandu-mi prosopul intrand in baie
Sus In jos
Keiko

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 10:11 pm

Isi lasa capul pe spate,inchizandusi ochii.Telefonul continua sa'i vibreze in buzunarul de la blugi,facando pe fata sa tresara de fiecare data.
Sus In jos
Kahuro Nise

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 10:12 pm

Mi-am dat toate hainele jos intrand in cada.Apa era mai mult ca perfecta pentru mine atunci.
Sus In jos
Keiko

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 10:14 pm

Putin nervoasa,arunca telefonul in pat,langa chei,incruntanduse.Se intinse pe jos, in timp ce gandul ii zbura departe,cu o ora inainte sa ajunga in camera sa,la club..
Sus In jos
Kahuro Nise

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Vin Noi 13, 2009 10:19 pm

Imi tineam ochii inchisi si capul pe spate,zambind usor,simtind relaxarea profunda
Sus In jos
Keiko

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   Sam Noi 14, 2009 9:56 am

In scurt timp adormii cu mainile pe langa corp si cu capul intr'o parte,in timp ce cateva suvite din parul ei erau imprastiate pe covor,in jurul capului sau.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!   

Sus In jos

O seara cu .."peripetii"~Distractia este la ordinea serii!
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Shadow Life :: Orasul :: Club-
Mergi direct la: